Şehirlerarası nakliyat

Şehirler arası nakliyat sektöründe başarılarıyla öne kurumumuz en iyi şekilde işlemlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden itibaren ev eşyası, büro, mobilya, şirket, piyano, kasa ve değerli eşya taşımacılığında faaliyet göstermektedir. Eşyalarınız dikkatli ve zararsız bir şekilde sarılarak taşınmaktadır. Şehirler arası nakliyat hafife alınmaması gereken bir iş koludur. Şehirler arası nakliyatta önemli olan müşteri memnuniyeti ve eşyalarınızın zararsız ve istediğiniz saatlerde taşınmasıdır. Günün taşımacılık anlayışına uygun, kaliteli ve standartlarda hizmet vermekteyiz. Şehirlerarası nakliyat depolama ve ofis taşıma hizmetleri ve hassas taşımacılık alanlarında profesyonel nitelikte ve kurumsal hizmet veriyoruz.

Türkiye’nin En İyi Şehirler Arası Nakliyat Firması

Türkiye’nin en iyi şehirler arası nakliyat firması olan firmamız  Yaptığı işi en iyi şekilde ve zamanında yaparak bu gündeme gelen nakliyemiz, sizin güvencenizi kaybetmeden çalışmaya devam etmektedir. Bu alanda sadece İstanbul değil, Türkiye’nin önemli şehirlerine taşımacılık hizmetleri sunarak kendisini en iyi şekilde göstererek ileride diğer illerde nakliyat şirketleri kuracak insanlara örnek olmuştur. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde kaliteli hizmet vermeye çalışan firmamız şehirlerarası nakliyat, sadece evden eve nakliyat değil aynı zamanda kurumsal şirketlere ofis taşıma, eşya depolama ve diğer kurumsal hizmetleri de sağlamaktadır. Nakliye işlemlerimiz siz nasıl istiyorsanız öyle gerçekleştirilir. Günümüzde İstanbul’un birçok yerinde bir marka haline gelen firmamız her geçen gün kendi bünyesine müşteri kazanmaktadır.

 

 

 

Şehirler Arası Nakliyat’ta Neden Biz?

Şehirler arası nakliyat firmaları arasında en profesyonel ve güvenli bir şekilde yapılan çalışmalar sonucunda insanların tercih edildiği firma olmuştur. Yapılacak ücretsiz expertizler ile sizlere, çıkarılan fiyat politikalarında; vereceğiniz onay süreci ile ev taşımacılığının ne kadar zahmetsiz olduğunu firmamız ile çalışarak görebileceksiniz.

Şehirler Arası Nakliyat’ta Ücretlendirme

Şehirlerarası nakliyat, işlemleriniz kurumumuzun numarasını arayıp ev adresinizi verdikten sonra bilgili kişiler gönderilir, fiyatlama işlemi evinizdeki eşyalarınızı görüldükten sonra size söylenir. Şehirler arası nakliyat  işlemi dediğiniz saatler aralığında gerçekleşir.

 

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT İŞLEMLERİ

Evden eve nakliyatta, yapılacak işlem şöyledir;

İlk olarak bize ait olan numarayı arayarak istenilen bilgileri veriniz.

Verdiğiniz bilgiler dâhilinde, adresinize bilgili kişiler gönderilir. Eşyalarınız analiz edilir, istediğiniz taşıma günleri için olacak işlemleri belirler. Taşınma süreçlerinde mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların söküm, paketleme ve kurulum işlemleri detaylı olarak yapılır daha sonra istenilen adrese zarar gelmeden taşınır.

 

 

 

Şehirler Arası Nakliyat Asansörlü Taşımacılık

 

Şehirler arası  nakliyatta olmazsa olmaz denilen taşımacılık sisteminden asansörlü taşımacılıkla, şehirler arası nakliyatta ön plandayız. Taşımada bilgili kişiler adresinize geldiklerinde ya da sizin isteğiniz dâhilinde asansörlü taşıma sistemiyle eşyalarınız taşınır. Şehirler arası nakliyatın her kurumunda olması gereklidir. Asansörlü  taşımacılık, taşınması zor ya da çok fazla önem taşıyan eşyalarınızda gerçekleşir.

 

.

Şehirler Arası Nakliyat’ Paketleme

Şehirler arası nakliyatta dikkat çektiğimiz konulardan biri olan paketleme işlemimiz eşyalarınıza olan zararı yok etmektedir. Elektrikli eşyalarınız, kırılması mümkün olan eşyalarınız tam korumalı bir şekilde paketlenmektedir. Özel paketleme malzemelerimiz sayesinde eşyalarınıza asla zarar gelmemektedir. Şehirler arası Nakliyat  işlemlerinden görevli olan kişiler mobilyalarınızı söküp isteğiniz takdirde taşındığınız adrese kurarlar.

Şehirler Arası Nakliyat’ta  Depolama

Şehirler arası  nakliyat, kurumumuz taşımakla birlikte depolama işleminde de aktiflerdir. Elektronik eşyalarınızı güvenle teslim edip depolama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Şehirler arası nakliyat ta   Eşyalarınıza kesinlikle zarar gelemeyeceği için güvenle teslim edebilirsiniz. Firmamız yüksek standartlarda depolama hizmeti vermektedir.

 

Şehirler Arası Nakliyat’ta Sigortalama

Şehirler arası nakliyat ta  birinci kural sigorta işlemidir. Sigorta işlemleri ile ilgili olarak şehirler arası nakliyat  firmaları tarafından gerekli sigorta işlemleri taşınmadan önce yapılır ve müşteriye verilir. Şehirler arası nakliyat ta  eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda sigorta olayı bu durumu ortadan kaldırır. Sizin memnuniyetiniz bizim başarımız.